PROJEKTIST
Meie projekti eesmärk on luua algklassilastele (eelkõige 8−10-aastastele) mõeldud mänge, mis aitavad arendada erinevaid esinemisega seonduvaid oskusi ja toovad esinemisolukorra osalejale lähemale, muutes selle samal ajal meeldivamaks ja mugavamaks.
​
Meie loodud mängud nii julgustavad esinema kui ka õpetavad teisi kuulama. Mängude hulka kuulub harjutusi, mida saab kasutada tegelikus esinemisolukorras. Mängud toimuvad rühmas ja need viib läbi eelkõige kooliõpetaja, olenevalt olukorrast võib see olla ka noorsootöötaja, huvijuht jne.
Siit kodulehelt leiate mängude juhised, mida saab vajadusel välja printida (PDF-kujul) ja/või muuta vastavalt oma vajadustele (Wordi fail). Materjalide loomisel toetasime eri teoreetilistele allikatele.
MEIST
Meie projektis osales seitse Tallinna ülikooli üliõpilast: Marii ja Nele − eripedagoog-nõustaja magistriõpe, Reet − keeleteaduse ja keeletoimetamise magistriõpe, Kadri-Mai − rekreatsioonikorralduse magistriõpe, Tatjana − psühholoogia magistriõpe; Marika ja Natalja − alushariduse pedagoogi bakalaureuseõpe.
Meeskonna mitmekülgsus aitas viimistleda ja analüüsida mänge väga erinevatest vaatenurkadest ning kokku panna just sellised mängud, mis ka tegelikus esinemisolukorras suureks abiks on − need aitavad rahustada lapsi enne esinemist ja ennetada ebakindlust avalikul kõnelemisel.